Gebouw

Gebouw
Meiveldpad 9
4336 XW
Middelburg
Postadres / secretariaat
Vesting 45
4388 WJ
Oost-Souburg

Speltakken

Bevers 5-7 jaar
bevers@kazandewolf.nl
marissa Arendse


Welpen 7-11 jaar
welpen@kazandewolf.nl


Scouts 11-15 jaar
scouts@kazandewolf.nl



Explorers 15-18 jaar
explorers@kazandewolf.nl
Arjen Groenenberg


Roverscouts 18-23 jaar
stam@kazandewolf.nl
Arjen Groenenberg

Bestuur

Stichtingsvoorzitter
voorzitter@kazandewolf.nl
Johan van 't Hul
Stichtingssecretaris
secretariaat@kazandewolf.nl
Vacant


Beheer materiaal
Vacant

Beheer gebouw
voor verhuur: zie verhuur

Penningmeester
penningmeester@kazandewolf.nl
Erwin Heiligers
Public relations
pr@kazandewolf.nl

Vacant

Diversen

Verhuur
Neem voor meer info
contact met ons op
verhuur@kazandewolf.nl
Wim Willems
Winkeltje
winkeltje@kazandewolf.nl
Rabobank IBAN: NL57 RABO 0150 7739 86


Website
website@kazandewolf.nl
Peter Groenenberg

locatie en route

Het clubgebouw van de Kazan de Wolfgroep bevind zich in de wijk Middelburg-Zuid. Vanaf de A58 is het gebouw als volgt te bereiken:

Route beschrijving

Vanaf A58 Vlissingen en Goes/bergen op Zoom

  • Neem op de A58 afslag Middelburg-Centrum (afslag 39).
  • Ga boven aan de afslag op de rotonde richting Middelburg.
  • Ga bij de rotonde rechtdoor richting Middelburg
  • Ga bij de eerste stoplichten (bij de McDonalds) linksaf de Torenweg op.
  • Ga op de Torenweg de eerste rechts. Dit is de Spinhuisweg.
  • Ga de derde straat rechts. Dit is de Regentenlaan.
  • Ga aan het einde van deze weg (bij de parkeerplaats) het fietspad in.
  • Ga het tweede pad rechts.
  • Je komt nu bij het gebouw.

Adres

Het adres van het clubgebouw is:

Meiveldpad 9
4336 XW
Middelburg

let op, het gebouw heeft geen brievenbus!


Grotere kaart weergeven